Investice do nemovitostí na Ukrajině

Nemovitosti

Z pohledu ekonomického a průmyslového vývoje Ukrajina již dávno není vnímána jako země, kde se „zastavil čas“ nebo kde panuje „doba temna“. Ukrajina je mladým státem, který má v sobě skrytý obrovský potenciál a to platí i na poli trhu s nemovitostmi.

Nižší ceny a široce větvené možnosti investice do různorodě zaměřených nemovitostí na Ukrajině jsou jedním ze základních předpokladů úspěšné návratnosti vašich investic.

Pro západní Evropu je obecně Ukrajina zajímavá minimálně ze dvou důležitých kritérií. První se týká cestovního ruchu a turistiky, kdy je Ukrajina pro Evropany značně atraktivní a vyhledávanou destinací.

Druhým faktorem je, že od roku 2000 na Ukrajině stoupá příliv finančních toků od vlivných zahraničních investorů (především je to dáno velkými přírodními nerostnými zdroji na Ukrajině) a v zemi se tak rodí stále nové kancelářské a obchodní budovy.

S naší pomocí se vaše investice na Ukrajině rozhodně neztratí

V zemi je tak vytvořený živný prostor pro dlouhodobě zaměřené a cílené investice do nemovitostí a jejich další pronájem či prodej. Samozřejmě, že ne všechny kraje země zažívají renesanci v pravém smyslu slova a v určitých regionech jsou města s velmi nízkou životní úrovní.

Ale investování do nemovitosti ve vyspělejších lokalitách jako např. v přímořském letovisku nebo v Kyjevě a dalších rozvinutých oblastí může být už nyní velmi výnosným ziskem.

Zajímá vás možnost případné investice do nemovitostí na Ukrajině? Nabízíme prodej nebo pronájem našich vlastních nemovitostí mimo jiné vám dokážeme najít i další atraktivní příležitosti pro vaše dlouhodobé investice.

Proč investovat do nemovitostí na Ukrajině s námi?

  • Znalost místních poměrů v zemi i v jednotlivých regionech
  • Jsme nezávislý a flexibilní tým lidí
  • Přes 10 let zkušeností s investováním do nemovitostí
  • Administrativní pomoc
  • Analýza místního trhu s nemovitostmi
  • Vlastníme velkou síť provázaných obchodních kontaktů na Ukrajině
  • Právní poradenství a servis v rámci našich smluvených partnerů

Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi Vám pomůžeme.

Napište nám