Zdravotnictví na Ukrajině

Zdravotnictví

Otázka zdravotnictví je na Ukrajině velmi rozporuplným tématem, protože místní lidé nepovažují součastný stav zdravotní péče a zdravotnický systém za uspokojivě fungující státní aparát.

V zemi stále narůstá větší počet lidí, kteří volají po účinné reformaci stávajícího státního zdravotnictví na Ukrajině. Podle cenných sociologických výstupů jsou Ukrajinci dnes díky tomu daleko více otevřeni soukromému zdravotnickému trhu.

Zajímavou informací bylo i to, že jen v roce 2011 považovalo pouze 35 % obyvatelstva z celé Ukrajiny svůj zdravotní stav za zcela adekvátní. Další roky (2012 -13) se statistiky víceméně pohybují okolo čísla 30 %.

Díky těmto dvou okolnostem je nyní na Ukrajině připravená pozoruhodná obchodní příležitost pro zahraniční investory a podnikatele k poskytnutí nových privátních zdravotnických služeb.

Naši lidé vám mohou snadno říci přednosti a slabiny zdravotnického sektoru na Ukrajině, který mimo jiné úzce souvisí i s aktuální situací na poli farmaceutických produktů. Napište nám.

Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi Vám pomůžeme.

Napište nám