Stavebnictví na Ukrajině

Stavebnictví

V posledním desetiletí ve stavebním sektoru Ukrajiny značně převažují růstové tendence, což je klíčovým ukazatelem v otázce postupně probíhající restrukturalizace ukrajinského stavebnictví.

Velké oživení v rámci zkvalitnění oblasti stavebního sektoru a dopravní infrastruktury země přinesly přípravy na EURO 2012 a tím i masivnější zájem z řad zahraničních společností a investorů o vstup na místní stavební trh.

Ruku v ruce s vývojem energetického průmyslu Ukrajiny (nárůst poptávky po energii z obnovitelných zdrojů) se zde otevírají zajímavé možnosti např. ohledně výstaveb energeticky úsporných budov nebo instalace fotovoltaických systémů atd.

Ukrajina rozvíjí snahu přiblížit se vyspělým evropským státům západu a tím i pozvednout životní a kulturní úroveň svého obyvatelstva. Systematický rozvoj stavebnictví a dopravní infrastruktury je tedy prioritním faktorem pro Ukrajinu a potencionální zahraniční investory.

Proto v jednotlivých segmentech místního stavebního sektoru je mnoho atraktivních příležitostí jako např. výstavba skladových a výrobních jednotek, moderních kanceláří nebo vícehvězdičkových hotelů.

Zaujalo vás dané prostředí země? Dejte nám vědět a uvidíme, co se zde dá vymyslet a realizovat.

Neváhejte a kontaktujte nás!

Rádi Vám pomůžeme.

Napište nám